Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej budowy sromu czy łechtaczki, masz problem z osiąganiem satysfakcji w życiu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych lub, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc płciowych – medycyna plastyczna proponuje dla Ciebie wiele propozycji, które w łatwy sposób usuną te problemy i wydatnie polepszą komfort życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany jest w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser jest wykorzystywany też w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do konkretnej sprawy ustalane będą w momencie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Efekty zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem powoduje on przywrócenie naturalnego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej oraz zmniejsza problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w zasadzie niedokuczliwa oraz niezwykle sprawna, Czas gojenia, względem klasycznych metod jest niezwykle krótki, a brak komfortu z tym związany – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera normalne funkcjonowanie całego układu moczowego.
Efektem jest polepszenie komfortu życia jak również psychicznej trwałości, a także pewności siebie.
Zaraz po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych czynności.

Polecane:

Ginekolog Michalik Wrocław

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie stosunku, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w czerpaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chcesz poprawić wygląd okolic płciowych? Masz problem z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć Twoje bolączki, jakie dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

szafki na buty

Na rynku półka na buty są bardzo znaczącym szczegółem, jaki ...