Dlaczego tak naprawdę chorujemy?

Z jakich powodów tak naprawdę chorujemy?

Wiele zależy od genów – a wiadomo, że ciężko dbać o swoje zdrowie, jeśli najzwyczajniej we własnym DNA mamy tak jakby zapisane kłopoty z sercem albo ponadprzeciętne ryzyko białaczki. Jednak oczywiście wiele zależy od naszego życiowego stylu. W takim razie naprawdę często ludzie chorują, ponieważ najzwyczajniej nieodpowiednio żyją. Doskonale to widać, gdy spojrzymy na USA. W tym jakże bardzo dużym kraju są stany, w których mieszka ponadprzeciętna ilość “grubasów”, lecz odnajdą się również takie miejsca, w których kult pięknego wyglądu jest bardzo silny, toteż zamieszkuje je o wiele niższa ilość osób zmagających się z nadwagą.
- Zdrowa dieta! Oczywiście nigdy nie można popadać w jakąś paranoję, odmawiać sobie wszelkich gastronomicznych zachcianek, ale jakby nie patrzeć nie powinniśmy zbytnio przesadzać z kaloriami. Trzeba zachować zdrowy umiar w jedzeniu.
- Dużo więcej ruchu! W takim razie więcej się ruszajmy, spacerujmy, uprawiajmy sporty. Może basen, tenis czy jogging? Świetna wiadomość dla chcących trochę więcej jeść: kiedy człowiek regularnie mocno się poci, ma okazję więcej jeść – bez tycia.
źródło: reklama

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

firany na metry

Ktokolwiek kto myśli o stworzeniu atrakcyjnej aranżacji okiennej, na pewno ...